Konin, Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Magazynier z UDT

Aleksandrow Lodzki

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower Group (cert. 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko magazynier &#8211; Operator wózka wid³owego wysokiego sk³adowania.
Miejsce wykonywania pracy: Aleksandrów £ódzki
Zadania:
- dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne
- obs³uga wózków wid³owych - wysoki sk³ad, czo³owe, boczne
- przyjêcia i wydania towaru
- obs³uga systemów magazynowych
- praca ze skanerem
- streczowanie palet z wyrobem gotowym
Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami wid³owymi wysokiego sk³adowania (UDT)
- do¶wiadczenie w pracy na magazynie
- praktyczna umiejêtno¶æ obs³ugi systemów magazynowych - SAP
Oferta:
- umowa o pracê tymczasow± na pe³en etat
- stabilne d³ugofalowe zatrudnienie
- dofinansowanie do kantyny pracowniczej 230z³ brutto miesiêcznie
- finansowanie prywatnej opieki medycznej
- grupowe ubezpieczenie
- praca w systemie 2 zmianowym (wolne weekendy)
- dofinansowanie do dojazdów
- premia preferencyjna
Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV na w odpowiedzi na og³oszenie lub zg³oszenie osobiste w biurze Manpower w £odzi ul. Sienkiewicza 85/87, 3 piêtro.

Og³oszenie dodane: Piatek, 08 Wrzesien, 2023  13:18

Identyfikator: 733676

Wy¶wietleñ: 2751

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Magazynier - Logistyk - Administrator ... szuka pracy
  2. MAGAZYNIER
  3. Magazynier/Operator Wózka Unosz±cego
  4. magazynier
  5. Magazynier