Konin, Wielkopolskie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A744753

Zatrudnimy Opiekuna Technicznego do Piekarni Firmowych "Z³ota R±czka" (Grójec)

Og³oszenie dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  12:59
Zaktualizowane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2024  13:17
Wygasnie: Piatek, 13 Czerwiec, 2025  12:59

Typ og³oszenia: Dam Prace

W zwi±zku z rozwojem firmy Piekarnia PUTKA poszukuje kandydatów na stanowisko :

OPIEKUN TECHNICZNY PIEKARNI FIRMOWYCH

Miejsce pracy- Warszawa i okolice

Zadania:

Usuwanie drobnych usterek maszyn i urz±dzeñ w sklepach firmowych;

Przeprowadzanie przegl±dów prewencyjnych,

Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urz±dzeñ;

Drobne naprawy elektryczne;

Dba³o¶æ o stan techniczny w sklepach;

Przygotowanie otwarcia nowych sklepów;

Wymagania:

Wykszta³cenie ¶rednie lub zawodowe (preferowane wykszta³cenie techniczne);

Do¶wiadczenie na podobnym stanowisku;

Prawo jazdy;

Wysoka motywacja do pracy;

Zaanga¿owanie, pracowito¶æ i odpowiedzialno¶æ;

Gotowo¶æ do pracy w weekendy;

Aktualna ksi±¿eczka sanitarno-epidemiologiczna;.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê;

Samochód s³u¿bowy;

Ubezpieczenie grupowe;

Atrakcyjny system wynagradzania;

Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie swojej aplikacji zawieraj±cej CV

W tre¶ci aplikacji lub CV prosimy umie¶ciæ klauzulê:

„Zgadzam siê na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udzia³em w przysz³ych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w tre¶ci aplikacji lub CV umie¶ciæ klauzulê:

„Zgadzam siê na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przysz³ych procesów rekrutacji.”

Pamiêtaj, ¿e wszystkie ww. zgody s± dobrowolne i mo¿esz je cofn±æ w dowolnym momencie.

Prosimy o zapoznanie siê z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych: na www.putka.pl

4 hits