Konin, Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierowca Adr

Rychwa³

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja pracy i doradztwa personalnego WORKHOUSE figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 8732. Oferuj±c szereg us³ug z zakresu Human Resources wspieramy naszych Klientów m.in.: w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa i outsourcingu personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA ADR
Lokalizacja: RYCHWA£ KO£O KONINA

Opis stanowiska:
&#8226; Przewóz paliwa
&#8226; Utrzymywanie pojazdu w gotowo¶ci technicznej i czysto¶ci

Wymagania:
&#8226; Wykszta³cenie minimum ¶rednie
&#8226; Prawo jazdy kat C, C+E, karta kierowcy
&#8226; Ukoñczony kurs ADR
&#8226; Uprawnienia TDT do nape³niania i opró¿niania zbiorników transportowych z materia³ami niebezpiecznymi

Oferta:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Szkolenia
&#8226; Pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV na adres k.perkowska@workhouse.waw.pl/ , tel. 696-097-705

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.&#8221;

Og³oszenie dodane: Wtorek, 28 Pazdziernik, 2014  11:53

Identyfikator: 527180

Wy¶wietleñ: 5637

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Kierowca kat b
  3. Kierowca poszukuje pracy.
  4. adres na siedzibê firmy - wirtualne biuro w Poznaniu
  5. Kierowca Kat C