Konin, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Konin

Miejsce pracy:Konin

Nr ref.: KZS/01/2013

Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
&#8226; zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli,
&#8226; realizacja planów sprzedaży,
&#8226; opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów Firmy,
&#8226; zapewnienie prawidłowej realizacji zadań przez zespół,
&#8226; prowadzenie szkoleń twardych i miękkich,
Wymagania:
&#8226; preferowane wyższe wykształcenie,
&#8226; min.2lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży,
&#8226; doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
&#8226; znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych,
&#8226; umiejętności menedżerskie pozwalające na efektywne zarządzanie podległymi pracownikami,
&#8226; mile widziane doświadczenie zawodowe w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.
Zapewniamy:
&#8226; atrakcyjne warunki finansowe,
&#8226; szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń menedżerskich,
&#8226; narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop)
&#8226; biuro w centrum miasta
&#8226; pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole
Wyślij swoje CV na adres mailowy:rekrutacja.bank@vip.****
w temacie wpisz: Nr ref.: KZS/01/2013.Na aplikacje czekamy do 15.02.2013.
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Styczen, 2013  15:25

Identyfikator: 438109

Wyświetleń: 2859